Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Apie mus

„Kardiolitos“ klinikos – tai vienus geriausių gydytojų Lietuvoje subūręs klinikų tinklas, jungiantis tris Lietuvos miestus - Vilnių, Kauną ir Šiaulius. Trijuose miestuose dirba daugiau kaip 400 gydytojų, kurie specializuojasi 45 medicinos srityse, teikia daugiau kaip 1500 paslaugų Lietuvos ir užsienio pacientams - nuo gydytojų specialistų konsultacijų iki operacijų.

Šiaulių „Kardiolitos“ klinikų istorija prasidėjo nuo 1996 m., kai Šiaulių krašte buvo įkurta pirmoji privati gydymo įstaiga – V. Svalbono klinika. Klinika įkurta šalia senojo TV bokšto.

2009 m. pastatytas naujas modernus trijų aukštų pastatas ir įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Bokšto klinika“.

2010 m. nuspręsta pakeisti pavadinimą į UAB „Svalbono klinika“, kad pacientams būtų suprantama ir gerai atpažįstama, jog buvusios pirmosios ir dabartinės klinikos įkūrėjas yra žinomas Šiaulių krašto gydytojas – aukščiausios kvalifikacijos Šiaulių ligoninės Vidaus ligų klinikos Gastroenterologijos skyriaus vedėjas Valdimaras Svalbonas.

2017 m. Svalbono klinika prisijungė prie „Kardiolitos“ klinikų tinklo. Šiuo metu „Kardiolitos“ klinikas sudaro padaliniai Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Klinika yra daugiaprofilinė gydymo įstaiga, kurioje dirba vieni geriausių Šiaulių gydytojų specialistų. Daugumą tyrimų: kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo organų, genitalijų, urologinės sistemos echoskopijos, gali būti atliekamos gydytojų specialistų konsultantų tą pačią dieną. Atliekami virškinimo organų endoskopiniai tyrimai, panaudojant skaitmeninę videosistemą. Šalia veikia laboratorija, dauguma tyrimų atliekami tą pačią dieną.

Klinika bendradarbiauja su kitomis gydymo įstaigomis, konsultuoti ir gydyti atvyksta profesoriai, docentai, medicinos mokslų daktarai, turintys didžiausią teorinę ir praktinę patirtį Lietuvoje, iš Vilniaus ir Kauno didžiųjų universitetinių klinikų.